wtorek, 25 wrzesień 2018

Kontakt

Kontakt

Ruda Śląska Halemba

ul. Rybnicka 5

tel.  32 242 27 22
fax. 32 243 32 00

email: alex@alex.slask.pl

 

GODZINY OTWARCIA: 

Poniedziałek - Piątek 7:00- 18:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Drukuj



Obsługa Inwestycji:

Artur Pasek
artur.pasek@alex.slask.pl


Tomasz Myśliwczyk
tomasz.mysliwczyk@alex.slask.pl

Farby i tynki:

Mirosław Dombek
mirek.dombek@alex.slask.pl

 

 

 

Drzwi:

Tomasz Myśliwczyk
tomasz.mysliwczyk@alex.slask.pl

 

 

 

     

Łazienki:

Hanna Strzelecka
hanna.strzelecka@alex.slask.pl

Panele:

Mirosław Dombek
mirek.dombek@alex.slask.pl

Projekty łazienek 3D

Aneta Miś
aneta.mis@alex.slask.pl



Ruda Śląska Halemba

ul. Zamenhofa 2A

tel. 32 342 01 91

email: halemba@alex.slask.pl

 

OFERTA:

Farby, tapety, artykuły instalacyjne, kleje i zaprawy budowlane, narzędzia malarskie.

 

GODZINY OTWARCIA: 

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Drukuj


Ruda Śląska Wirek

ul. Dąbrowskiego 18

tel. 32 242 01 71

email: wirek@alex.slask.pl

 

OFERTA:

Blaty kuchenne, płyty meblowe, usługi stolarskie, farby, panele ścienne, artykuły instalacyjne.

 

GODZINY OTWARCIA: 

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Drukuj


Ruda Śląska Godula

ul. Joanny 18

tel. 32 342 33 20

email: godula@alex.slask.pl

 

OFERTA:

Farby, tapety, fototapety, kleje i zaprawy budowlane, narzędzia malarskie

 

GODZINY OTWARCIA: 

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Drukuj


Zabrze Zaborze

ul. Agrestowa 1A

tel. 32 271 33 90 lub 32 274 96 10

email: zabrze@alex.slask.pl

 

OFERTA:

Farby, tapety, artykuły instalacyjne, kleje i zaparawy budowlane, panele ścienne, listwy wykończeniowe.

 

GODZINY OTWARCIA: 

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Drukuj